Zamiatarka uliczna SCARAB MAGNUM  na podwoziu MERCEDES

Zbiornik:  zbudowany ze stali nierdzewnej (4 mm stal nierdzewna Nirosta 4003) o objętości 7,2 m3 brutto czyli oferuje 6,5 m3 ładowności netto, duże drzwiczki techniczne po obu stronach, wentylator ze stali nierdzewnej, stożek wlotowy i ekran, wentylator ssący o średnicy 900 mm, z funkcją doładowania.

System Zamiatania: szczotka boczna 650mm z płynną regulacją prędkości, szczotka walcowa o średnicy 400mm , dysza ssąca o szerokości 740mm ze stali z funkcją zbierania dużych przedmiotów.

System sterowania CANbus opracowany przez SCARAB zawiera wszystkie informacje operacyjne, rejestruje dane o pracy urządzeń a także posiada funkcje samo-diagnostyki.

Hydrostatyczna skrzynia biegów SCARAB umieszczona w układzie napędowym pojazdu, po włączeniu napędza zarówno podwozie oraz pompy hydrauliczne wentylatora zasysającego i szczotek. Unikalna produkcja SCARAB.

Kamera zamontowana z tyłu z obrazem wyświetlany na monitorze CANBus, obrotowa sygnalizacja świetlna na kabinie i zbiorniku, dźwiękowa sygnalizacja cofania, oświetlenie robocze szczotek, 4 metrowy ruchomy wąż do liści na tylnej klapie, zbiornik pomalowany w jednym niemetalicznym kolorze- do wyboru przez klienta .