RAVO Seria 5

Zapytaj o produkt

RAVO 5 iSeries, w całości zaprojektowana i zbudowana w Holandii, jest absolutnie najlepszą kompaktową zamiatarką uliczną średniej wielkości na świecie.

Zamiatarka RAVO 5 iSeries, całkowicie zaprojektowana i zbudowana w Holandii, jest absolutnie najlepszą kompaktową zamiatarką uliczną średniej wielkości na świecie. Solidny i rozpoznawalny wygląd zamiatarek RAVO jest od wielu lat częstym widokiem w miastach na całym świecie. Każdy szczegół 5 Serii został opracowany z myślą o jednym: czysta ulica za jednym przejazdem niezależnie od pory roku, terenu, zanieczyszczeń, warunków atmosferycznych czy zamiatanej powierzchni.

Opcje

Seria 5 jest dostępna z dwoma wariantami zbiornika, standardowym wysypem (ST) i zrzutem kontenera (CD), a także różnymi opcjami prędkości roboczej. Dla bardziej wymagających, RAVO oferuje szereg opcji dostosowywania maszyny i poprawy jej wydajności, na przykład trzecią szczotkę zwiększającą zasięg zamiatania lub cichy pakiet zmniejszający poziom hałasu maszyny. Aby dowiedzieć się więcej na temat RAVO 5 Serii zachęcamy do zapoznania się z broszurą dostępną poniżej.